Kurumsal


 

Değerli iş ortağımız,

 

On Elektrik olarak kurulduğumuz 1994 yılından beri kaliteli ürün, iyi hizmet ve müşteri memnuniyetini kendimize prensip edinerek geleceğimizi planladık. Ülkemizin önde gelen üreticilerinin bayiliklerini de bünyemize katarak sürdürdüğümüz çalışmalarımız orta ve yüksek gerilim cihazları ve elektriksel iş güvenliği ürünlerini dünyada  konusunda lider firmaların temsilciliklerini alarak bu ürünlerin ithalatına başladık.

 

2007 yılından itibaren satışını yaptığımız bazı ürünleri kendi bünyemizde üretmeye başladık.

 

2010 yılında izole halılarımıza EN 60243-1 standart uygunluk belgesi aldık.

 

2011 yılında firmamız bünyesinde üretimi yapılan ürünlerin tamamını ve satış pazarlama hizmetlerimizi ISO 9001:2008  belgesiyle sertifikalandırdık ve  marka tescil belgemizi aldık.

 

2013 yılında sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için ana depomuzu Hadımköy’ de bulunan   binamıza taşıdık.

 

2014 yılının sonlarında başladığımız yeni ürünlerimizin kalıp ve test sertifikaları çalışmalarını ilerleterek devam ettik.

 

2017 yılı içinde üretimini yaptığımız izole halılara EN 61111 standart uygunluk belgesini aldık. Gelecek süreçte üretim ağırlıklı planladığımız yatırımlarımıza devam ederek , siz müşterilerimize yüksek kaliteli ve dünya standartlarına uygun sertifikalı ürünler sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz….

 

Her Hakkı Saklıdır © 2015. ON Elektrik