Kurumsal


Değerli iş ortağımız,

 

On Elektrik olarak kurulduğumuz 1994 yılından beri kaliteli ürün, iyi hizmet ve müşteri memnuniyetini kendimize prensip edinerek geleceğimizi planladık. Ülkemizin önde gelen üreticilerinin bayiliklerini bünyemize katarak çalışmalarımızı sürdürdük. Orta ve yüksek gerilim cihazları ve elektriksel iş güvenliği ürünlerinin dünyada alanında lider firmaların temsilciliklerini alarak bu ürünlerin ithalatına başladık.

 

-2007 yılından itibaren satışını yaptığımız bazı ürünleri kendi bünyemizde üretmeye başladık.

 

-2010 yılında firmamız bünyesinde ürettiğimiz bütün ürünlerin ve satış pazarlama hizmetlerini ISO 9001:2008 belgesiyle sertifikalandırdık ve marka tescil belgemizi aldık.

 

-2013 yılında sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için ana depomuzu Hadımköy’de bulunan binamıza taşıdık.

 

-2014 yılının sonlarında başladığımız yeni ürünlerimizin kalıp ve test sertifikaları çalışmalarını ilerleterek devam ettik.

 

-2017 yılı içinde üretimini yaptığımız izole halılara EN 61111 standart uygunluk belgesini aldık. Gelecek süreçte üretim ağırlıklı planladığımız yatırımlarımıza devam ederek, siz müşterilerimize yüksek kaliteli ve dünya standartlarına uygun sertifikalı ürünler sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz…

 

-2018 yeni yönetmelikler kapsamında ISO 9001:2015 alarak kalite anlayışımıza uygun hizmetlerimizi belgelendirdik.

 

-2019 Ürün çeşitliliğimizi artırarak yeni ürünleri müşterilerimizle buluşturmaya devam ettik. Fuar katılımlarımız ve tanıtım ziyaretlerimizle müşterilerimizi bilgilendirme ve tanıtım çalışmalarımıza hız kazandırdık.

 

-2020 Üretimini yaptığımız izole halılarımızı tamamen yeniledik ve yeni etiketleme şekline geçerek müşterilerimizin kullandıkları halıların iş güvenliği denetimlerinde sıkıntı yaşamamaları için çözüme kavuşturduk. 15 kV, 36 kV izole halılarımızı kaydırmaz yüzeyli olarak üreterek kayma riskini tamamen ortadan kaldırdık daha güvenli bir çalışma ortamı sağladık. 2020 yılı için hedeflediğimiz yurt içi ve yurt dışı pazar payımızı arttırmak için yoğun olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz...

Her Hakkı Saklıdır © 2015. ON Elektrik